دومین نمایشگاه بین المللی محصولات کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته منطقه آزاد انزلی برگزار می شود

 
 
 

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، دومین نمایشگاه بین المللی محصولات کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته با نام (Agro Food 2018) از تاریخ 17 لغایت 20 مهرماه سال 97 در مرکز همایش ها و نمایشگاه های این منطقه برگزار می شود.

دومین نمایشگاه بین المللی محصولات کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته منطقه آزاد انزلی با حضور بیش از 50 شرکت داخلی و چندین شرکت خارجی از کشورهای روسیه و کانادا در فضایی به مساحت بالغ بر 2000 متر مربع و در دو سالن با تعداد 160 غرفه به مدت چهار روز برپا می گردد.

دکتر رهام قلیچی رییس مرکز آموزش بازرگانی استان گیلان در خصوص دلایل برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: ارائه آخرین دستاوردها و تکنولوژی های نوین در حوزه های کشاورزی، محصولات غذایی و صنایع وابسته، فرآهم نمودن فضای آشنایی شرکت های فعال در این زمینه با ظرفیت ها و نیازمندی های یکدیگر، ایجاد بسترهای تعامل و بازاریابی محصولات و خدمات مرتبط، و تبادل تجربیات بهمراه توسعه ارتباطات شرکت های استانی، کشوری و بین المللی با محوریت منطقه آزاد انزلی از مهمترین دلایل برگزاری نمایشگاه می باشد.

وی با بیان اینکه از نکات جالب توجه نمایشگاه محصولات کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته؛ برگزاری برنامه های جنبی آموزشی و نمایشگاهی است، افزود: کارگاه های آموزشی آشنایی با روش های نوین واردات و صادرات محصولات کشاورزی و مواد غذایی در شرایط کنونی، روش های نوین افزایش فروش در شرایط رکود و آشنایی با روش ها و فرصت های جدید سرمایه گذاری در طول مدت برگزاری نمایشگاه با حضور اساتید ایرانی و اتریشی برپا می گردد.

رییس مرکز آموزش بازرگانی استان گیلان افزود: نمایش پخت و عرضه غذاهای محلی گیلانی با لباس محلی از جذاب ترین بخش های جنبی نمایشگاه مزبور خواهد بود که با همکاری شهرداری رشت و فعالین بخش خصوصی این حوزه برپا می شود.

دکتر رهام قلیچی در خصوص حوزه های فعالیت شرکت های حاضر در این نمایشگاه گفت: تولید محصولات کشاورزی، صنایع غذایی، صنایع تبدیلی کشاورزی ساخت ماشین آلات و تجهیزات، تولید مواد اولیه حوزه دام و طیور، صنایع بسته بندی، شرکت های خدمات مشاوره و ... از جمله مهمترین محورهای فعالیت شرکت های حاضر در دومین نمایشگاه بین المللی محصولات کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته منطقه آزاد انزلی است.

گفتنی است دومین نمایشگاه بین المللی محصولات کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته منطقه آزاد انزلی از سوی مرکز آموزش بازرگانی استان و با همکاری سازمان جهاد و کشاورزی گیلان، سازمان صنعت معدن تجارت استان، شورای اسلامی و شهرداری رشت و شرکت سرمایه گذاری و توسعه انزلی برگزار می شود.

تعداد بازدید:
76
تاریخ:
1397/07/15
منبع:
Powered by DorsaPortal