۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۹ بهمن
русский English فارسی
منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی
انزلی
شکایات، انتقادات و پیشنهادات

« بسمه تعالی »

اداره کل نظارت و ارزیابی عملکرد سازمان منطقه آزاد تجاری-صنعتی انزلی در راستای تکریم ارباب رجوع و اخذ شکایات، اعلامات، پیشنهادات و انتقادات از عملکرد مدیران و کارکنان این سازمان و دریافت اعلامات ارشادی در جهت بهبود وضع موجود ، آماده دریافت هرگونه پیشنهاد، انتقاد و اعلامات سازنده از سوی کلیه فعالان اقتصادی و شهروندان محترم به صورت حضوری و غیر حضوری می باشد.

چنانچه از نحوه ارائه خدمات هریک از کارکنان، مدیریت ها وادارات تابعه سازمان منطقه آزاد تجاری- صنعتی انزلی در زمینه های نقض قوانین، کوتاهی یا عدم انجام وظیفه، اطاله رسیدگی، عدم پاسخگویی یا ضعف در ارائه خدمات، شکایتی داشته و شخصا ذینفع آن می باشید، شکایت خود را به یکی از صور ذیل ثبت نموده تا وفق قوانین و مقررات به آن رسیدگی و پاسخ لازم ارائه گردد.

الف : ارایه شکایات و اعلامات به صورت حضوری

اداره کل نظارت و ارزیابی عملکرد سازمان منطقه آزاد تجاری- صنعتی انزلی جهت دریافت اخبار و اطلاعات از مسایل و مشکلات فعالان اقتصادی و سایر شهروندان ، طرح ملاقات حضوری با مدیر کل مربوطه را اجرا نموده بطوریکه اشخاص مذکور می توانند در روزهای دوشنبه هر هفته از ساعت 9 الی 12 با مراجعه به سازمان منطقه آزاد انزلی ، طبقه پنجم، اداره کل نظارت و ارزیابی عملکرد نسبت به ارایه شکایات، اعلامات، انتقادات و پیشنهادات خود به صورت حضوری اقدام نمایند.

ب : ارایه شکایات و اعلامات غیرحضوری

در راستای اجرای ماده 25 قانون ارتقای سلامت اداری و مقابله با فساد مصوب 07/08/1390 مجمع تشخیص مصلحت نظام ، سامانه رسیدگی به شکایات و اعلامات سازمان منطقه آزاد تجاری-صنعتی انزلی ، در دو بخش شکایات و اعلامات ایجاد گردیده است:

ب-1) شکایات: لطفا در زمان ارایه شکایات به نکات زیر توجه فرمایید.

1) شکایات باید مدلل و مستند باشد. بدیهی است مسئولیت قانونی مطالب اظهارشده بر عهده شاکی خواهد بود و شکایت هایی که دارای اطلاعات ناقص و یا نادرست بوده و یا مشخصات شاکی ناقص و یا هویت وی احراز نشود ، رسیدگی نخواهد شد .

2) هنگام ورود اطلاعات ، حتماٌ شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا امکان ارسال کد پیگیری و اطلاع رسانی مراحل مختلف رسیدگی شکایت به شما فراهم گردد. لازم به ذکر است در نگهداری شماره پیگیری و عدم افشای آن به دیگران دقت و توجه لازم را داشته باشید.

3) در شکواییه علاوه بر بیان خواسته بصورت مشخص و شفاف؛ از پراکنده گویی و کلی گویی خودداری نمایید.

4) مفاد شکایت مستند به قوانین ، مقررات جاری و ابلاغی سازمان منطقه آزاد تجاری- صنعتی انزلی باشد.

5) مدارک لازم و مثبته مندرج در شکواییه را ضمیمه شکایت نمایید.

6) درخواستهای اشتغال، کمکهای مالی، مساعدت و نظایر آن که از طریق این سامانه ارسال گردد، قابل پیگیری، رسیدگی و اظهار نظر نبوده و ترتیب اثر داده نخواهد شد.

7) در صورتی که قبلاَ شکایت خود را به روش دیگری اعم از حضوری، مکاتبه پستی و ... ارسال نموده اید و موضوع شما در حال رسیدگی است ، ‌از ارسال مجدد شکایت خودداری نمایید .

8) در صورتی که مشخص گردد شکایت مغرضانه بوده و شاکی تعمدا" اقدام به طرح شکایت بی اساس و خلاف واقع علیه اشخاص و کارکنان این سازمان نموده است؛ موضوع قابل رسیدگی نبوده و اقامه دعوا در مراجع ذیصلاح بر علیه شاکی برای مشتکی عنه محفوظ می باشد.


(تکمیل تمامی موارد زیر الزامی شود.)

نام و نام خانوادگی : ..............................................................

نام پدر:...........................................

میزان تحصیلات : ...................................................

عنوان شغلی : همکار5 فعال اقتصادی5 دهیار/ شورا 5 شخص حقیقی5

محل خدمت/ محل فعالیت : .....................................................................

موضوع فعالیت : ..............................................................................

سابقه خدمت در سازمان / مدت فعالیت در منطقه : ...................................................

شماره تماس : ........................................................

عنوان شکواییه :...........................................

متن شکواییه:.....................

مدارک پیوست:

1398/05/23
منطقه آزاد انزلی، بلوار شهید فاتحی، فاز تجارت و سیاحت، سازمان منطقه آزاد تجاری-صنعتی انزلی
تلفن: 013-34437671-3 فکس: 013-34438006 صندوق پستی : 43355-1145
Powered by DorsaPortal