دسترسی سریع
عیسی فرهادی در دیدار معاون،مدیران و کارکنان معاونت فنی-زیربنایی سازمان:
حوزه فنی و زیربنایی دارای نقش محوری در توسعه منطقه آزاد انزلی است
در ادامه جلسات کارشناسی منعقده مدیرعامل سازمان با حوزه های کاری مختلف؛ عیسی فرهادی، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان با معاون، مدیران و کارکنان معاونت فنی-زیربنایی دیدار کرد.

به گزارش مدیریت روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، در ادامه جلسات کارشناسی منعقده مدیرعامل سازمان با حوزه های کاری مختلف؛ عیسی فرهادی، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان با معاون، مدیران و کارکنان معاونت فنی-زیربنایی دیدار کرد.

وی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران برای استقلال و آزادی خود بهای سنگینی ظرف 43 سال گذشته پرداخت نموده و اقدامات اخیر به منظور تجزیه ایران و نظام صورت گرفته و سایر اظهار نظرها بهانه دست یابی این اهداف است که با حضور در صحنه ملت ایران، شکست خوردند. وی نسبت به حضور در جمع باصفا و تحصیل کرده معاونت فنی-زیربنای سازمان اظهار خوشحالی کرد و گفت: منابع انسانی مهمترین و اصلی ترین سرمایه هر سازمانی است که باید نسبت به تقویت و حمایت از نیروهای کارشناس و متعهد اقدام نمود.

عیسی فرهادی بر نقش محوری حوزه فنی و زیربنایی در توسعه منطقه آزاد انزلی تأکید کرد و اظهار داشت: تسهیل در امور خدماتی و ارائه مجوزهای صادره ازسوی سازمان برای فعالین اقتصادی، سرمایه گذاران و ساکنین محدوده منطقه باید در اولویت کاری قرار گیرد.

 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با ارائه تحلیلی از فرصت ها و نیازهای سازمان متبوع خود در حوزه های راه و ترابری؛ خواستار ایجاد اداره راه و ترابری شد و افزود: علی رغم گذشت حدود 16 سال از شروع به فعالیت رسمی این منطقه، منطقه آزاد انزلی در زمینه های زیرساختی و اجرای طرح های توسعه ای، عمرانی، یک منطقه جوان و رو به رشد محسوب می شود و این فرصتی برای اجرای طرح های آینده پژوهانه جهت تأمین نیازهای فرامنطقه ای این منطقه در مناسبات بین المللی کشورمان ارزیابی می گردد.

وی وجوه مختلفی که بر نمونه و متمایز بودن منطقه آزاد انزلی در شاخص های گردشگری، ترانزیتی و ...تصریح دارد را برشمرد و بر لزوم تکمیل طرح های عمرانی-زیرساختی موجود و تعریف چند طرح جدید در سال آتی تأکید کرد.

فرهادی توجه به عمران روستایی، نظارت بر پروژه های عمرانی و سرمایه گذاری،اجرای طرح تفصیلی،پاکدستی و فساد ستیزی در مسیر اجرای قانون و ارائه خدمات را بسیار مهم عنوان کردو گفت: باید عنایت داشت که در دوران تحریم های شدید و فرصت های پیش روی، انجام وظایف خود را به عنوان یک وظیفه ملی قلمداد کرده و انجام دهیم.

گفتنی است در این دیدار محمد باقر فاتحی معاون فنی و زیربنایی، مدیران و پرسنل حوزه معاونت به بیان فعالیت حوزه های کاری، نظارتی،خدماتی خود، طرح های و برنامه های در دست اجرا و پیش بینی شده پرداخته و نقطه نظرات خود را در این خصوص ارائه کردند.

تاریخ:
1401/08/30
تعداد بازدید:
149
منبع:
Powered by DorsaPortal