منطقه آزاد انزلی میزبان اعضای کارگروه شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

نخستین منطقه آزاد شمال کشور میزبان اعضای کارگروه شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی است که به مدت دو روز از بخش های مختلف زیرساختی عمرانی بندری و واحدهای تولیدی-صنعتی منطقه بازدید به عمل آورده و با آخرین دستاوردهای منطقه آزاد انزلی آشنا شدند.

کاظمیان سخنگو و مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل ؛

مهدی کاظمیان سخنگوی سازمان با بیان اینکه غرفه منطقه آزاد انزلی در نمایشگاه اختصاصی اوراسیا عرصه حضور سرمایه گذاران خارجی و داخلی و کانون توجه رسانه ها بود اظهار داشت: در راستای تحقق راهبرد اعلام شده از سوی مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی جهت حضور در رویدادهای نمایشگاهی بین المللی داخلی و خارجی به منظور معرفی بسته های سرمایه گذاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که در این نمایشگاه به عدد 1000 فرصت بالغ شد؛ مناطق مزبور به محوریت منطقه آزاد انزلی در دومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا که از سیزدهم تا شانزدهم آذر ماه در مرکز بین المللی نمایشگاهی تهران برگزار شد، حضور پیدا کردند.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آژاد انزلی، محمد سجاد سیاهکارزاده رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در پیامی روز دانشجو را گرامی داشت؛

در نشست دکتر عبدالملکی با معاونین اقتصادی مناطق آزاد:

در حاشیه دومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا، حجت اله عبدالملکی مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در قالب نشست تخصصی به میزبانی غرفه منطقه آزاد انزلی، با معاونین اقتصادی و سرمایه گذاری مناطق آزاد محورهای جدید ده گانه همکاری مشترک مناطق آزاد در حوزه های اقتصادی و سرمایه گذاری را ترسیم نمود.

با حضور مدیران عامل مناطق آزاد و اتاق بازرگانی؛

در راستای تولید محتوای کارشناسی و عملیاتی سازی بهره‌برداری از ظرفیت‌های مناطق آزاد تجاری صنعتی جمهوری اسلامی ایران در اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی نشست تخصصی مناطق آزاد بستر تحقق درون زایی و برون گرایی با رویکرد لجستیک، ترانزیت و صادرات؛ از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی در حاشیه نمایشگاه اختصاصی اوراسیا برگزار شد.

   

سیاهکارزاده در دیدار با انجمن سرمایه گذاران وکارآفرینان:

در راستای احصاء توانمندی ها و آشنایی مستقیم با مسائل فعالین اقتصادی نخستین منطقه آزاد شمال کشور، محمد سجاد سیاهکارزاده رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان، میزبان اعضای انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان منطقه آزاد انزلی بود و در این نشست در خصوص سازوکارهای هم افزایی و ارتقای کمی و کیفی سرمایه گذاران کنونی و جدید در منطقه به گفتگو پرداخت.

تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ 
زمان خبر : ۱۸:۴۶:۰۰

این جشنواره با هدف ارج نهادن به گنجینه‌های ملی کشور و رونق مجدد اسب کاسپین در ایران و جهان، تجدید هویت اسب کاسپین در خاستگاه اصلی آن، توسعه ورزش سوارکاری برای کودکان و نوجوانان، توسعه توانمندی‌های محیطی روستاها (به ویژه استان‌های شمالی ایران) و معرفی سرمایه‌های موجود و اشتغالزایی در مراکز پرورش با حمایت سازمان منطقه آزادانزلی و از سوی ستاد برگزاری جشنواره اسب کاسپین، مرکز پرورش و اصلاح نژادکاسپین، سازمان جهاد کشاورزی گیلان در باشگاه سوار کاری تکتاز در جنب شهرک صنعتی شماره یک منطقه برگزار شد.

تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ 
زمان خبر : ۱۱:۳۷:۰۰

سرهنگ حمید جانباز فرمانده سپاه مقاومت بسیج شهرستان بندرانزلی با محمدسجاد سیاهکارزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان دیدار کردند.

تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ 
زمان خبر : ۱۱:۳۵:۰۰
   


در دیدار عبدالملکى با احمد السید صورت گرفت؛

حجت الله عبدالملکى مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالى مناطق آزاد تجارى -صنعتى و ویژه اقتصادى در سفر به قطر با احمد بن محمد السید وزیر مشاور و رئیس هیئت مدیره سازمان مناطق آزاد قطر این کشور دیدار و گفتگو کرد.

تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ 
زمان خبر : ۰۹:۱۴:۰۰

همزمان با آغاز نخستین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی در استان سلیمانیه عراق؛

از ۱۳۰ بسته برای سرمایه گذاری در مناطق آزاد ایران به ارزش ۹۴۵ میلیارد دلار رونمایی شد.

تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ 
زمان خبر : ۰۹:۰۷:۰۰
   

6.1.8.0
گروه دورانV6.1.8.0